Boyun askı ipi - Boyun askısı - Yaka ipi

Boyun askı ipi iş hayatında olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biridir. Toplantılar, organizasyonlar ve fuarlarda gereksinim duyulur. Boyun askı ipi, personelin bağlı olduğu firmanın dikkat çekmesi ve plastik yaka kartının daha rahat taşınması için kullanılır. Görüntü olarak yaka kartınızı şık bir şekilde tamamlar. Boyun askı ipi nin yanı sıra boyun askısı, boyun askılığı, yaka askısı, yaka ipi, kart askı ipi genel isimleridir. 

Boyun askı ipleri, ağırlık olarak serigraf baskı ve süblime baskı tekniği kullanılarak yapılır. Diğer baskı çeşitleri ise Çift kancalı boyun askısı, Ara kilitli boyun askısı dır.  Baskılı boyun askı ipi ve baskısız boyun askı ipi olarak ayrılırlar. 

Baskılı boyun askı ipi ; Genişlik olarak 1.3 cm boyun askı ipi ve 2 cm boyun askı ip leridir. Firmanın isteği doğrultusunda kart askı ipinize logonun yanısıra 5 renge kadar baskı yapılabilir. 

Baskısız boyun askı ipi ; Genişlik olarak yine 1.3 cm boyun askı ipi  ve  2 cm boyun askı ip  leridir. Tüketicinin yüksek adetlerde maliyeti düşürmek açısından tercih ettiği yaka ipi dir. Baskısız yaka ipi, boş yaka ipi olarakta bilinirler. 

Yaka ipiniz doğru üretim firması tercih edildiği takdirde uzun ömürlüdür. Yaka ipi katoloğumuzda yer alan numunelerden bazıları aşağıdadır. Ürünlerimizi daha geniş yelpazede görmek için Boyun Askı İpleri sitemizi ziyaret edebilirsiniz.