Ürünlerimizi daha geniş bir yelpazede görebilmek için ;                  Boyunaskiipleri.com           

H2Boyun Askı İpleri

Boyun askı ipi iş hayatında olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biridir. Toplantılar, organizasyonlar ve fuarlarda gereksinim duyulur. Boyun askı ipi, personelin bağlı olduğu firmanın dikkat çekmesi ve plastik yaka kartının daha rahat taşınması için kullanılır.  

H2Plastik Kartlar

Plastik Kart ; tarafımızdan yüksek kalite standartlarında üretimi yapılan Otel kartı, Market kartı, Sigorta kartı, Hasta tanıtım kartı, Barkodlu kart, Personel kartı, Mifare kart, Proximity kart, Fatura kartı, Puan kartı, Manyetik bantlı kart, Smart kart ve Emboslu kartlara verilen genel isimdir.  

H2Mifare & Proximity Kartlar

Proximity kart diğer kart sistemlerinden daha avantajlıdır. Proximity Kartın cüzdandan ve çantadan okunabilmesi mümkündür. Proximity Kartın okunabilmesi için fiziksel olarak temas etmesine ihtiyaç duyulmamaktadır. Sürtünmeden doğacak yıpranma ve deformasyon söz konusu değildir.  

H2Plastik Kart Koruyucu

Plastik kart koruyucular, plastik kart larınızın dış etkenlerden zarar görmemesi için kullanılırlar. Plastik kart koruyucu ile birlikte kullanılan Plastik kart larınızın ömürleri çok daha uzun olur. Plastik kart koruyucular yumuşak plastik kart koruyucu ve sert plastik kart koruyucu olarak ikiye ayrılırlar.   

H2Plastik Yaka Poşeti

Plastik yaka poşetleri plastik kart koruyucu' lara göre daha yumuşak plastikten yapılır. Plastik yaka poşetlerinin ebatları müşterilerimizin özel ölçü değerlerine göre yapılmaktadır. Plastik yaka poşeti, plastik kart' ınızı yıpranmaya ve çizilmeye karşı korur.  

H2Yaka Klipsi

Yaka klipsleri boyun askı ipi kullanmak istemeyen müşterilerimiz içindir. Boyun askı ipi' ne alternatif olarak mandalı sayesinde yakaya monte edilir. Plastik kart koruyucu veya plastik yaka poşeti ile tercih edilebilir. Boyları tüm dünyada standarttır. 

H2Yoyo

Yoyo farklı renk seçenekleri ve modelleri ile plastik kart aksesuarı olarak kullanılmaktadır. Yakaya veya kemere monte edilebilir. Arkasında bulunan mekanizma sayesinde plastik kart 'ınızın okutulup tekrar geri gelmesini sağlar. 

H2

Yaka Kokartı 

Yaka kokartı tıpkı metal yaka klipsleri gibi boyun askı ipi 'ne alternatif çözüm olarak kullanılmaktadır. Arka yüzü iğnelidir ve yakaya iğnelenerek kullanılır.